مهندسی عمران

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ها

آرش آذرهمایون
نوشته شده توسط آرش آذرهمایون

براساس تبصره 2 ماده 7 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان  جدول كد رشته‌هاي مختلف و نوع پروانه اشتغال بكار (اعم از اصلي يا مرتبط) براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاهي و آخرين مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها از دفتر سازمان‌هاي مهندسي و امور بين‌الملل وزارت مسكن و شهرسازي به كليه سازمان‌هاي نظام‌ مهندسي ساختمان استان‌ها به شرح زير ابلاغ شد.

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان (رشته ها و مدارک تحصیلی مجاز برای شرکت در آزمون نظام مهندسی) ویرایش اردیبهشت 97 :

آخرین مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها سازمان نظام مهندسی برای رشته ها و مدارک تحصیلی مجاز جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی، به ویرایش اردیبهشت 97 در زیر آمده است:

 

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها

 

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها

 

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها

 

 

اصل مصوبات كميسيون ماده 7 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان :

مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها سازمان نظام مهندسی برای رشته ها و مدارک تحصیلی مجاز جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی، به وصورت خلاصه در فایل زیر برای دانلود قرار داده شده است. لازم به ذکر است که تصاویر فوق، ویراش جدید برخی تبصره ها می باشد که در صورت مغایرت با برخی از تبصره های زیر، موارد فوق قابل استناد هستند.

 

مصوبات كميسيون ماده 7

 

 

کنترل مصوبات و چک کردن مجاز بودن/نبودن شرکت در آزمون با توجه به عنوان رشته و مقطع تحصیلی به عهده خود متقاضیان بوده و سابیو هیچ مسئولتی بابت پاسخگویی در این زمینه ندارد. لطفا خودتان مصوبات را چک کرده و در قسمت نظرات یا تماس با پشتیبانی مطرح نفرمایید.

 

برای اطلاع از سایر ملزومات در رابطه با شرکت در آزمون نظام مهندسی از  همه چیز درباره آزمون نظام مهندسی دیدن کنید.

اگر نمی دانید کدام شیوه مطالعه را دنبال کنید و می خواهید تجربه چندین مهندس برجسته در خصوص شیوه مطالعه شان را بدانید و مایل هستید به سادگی یک مسیر و راهکار عملی برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی داشته باشید از نحوه مطالعه برای آزمون نظام مهندسی دیدن فرمایید.

[تعداد رای:0]

درباره نویسنده

آرش آذرهمایون

آرش آذرهمایون

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران

4 دیدگاه

درج دیدگاه