فناوریفناوری عمومی

ايسوس راگ فون ۲ معرفی شد!

نوشته شده توسط عاطفه مکرمی

گيمرها اماده باشين:ما ميدانيم كه ايسوس راگ ( جمهوري گيمر ها) فون ٢ در تاريخ ٢٣ جولاي معرفی خواهد شد و ايسوس تاييد كرده است كه اولين گوشي هندست است كه از اسنپدراگون ٨٥٥ پلاس پشتیبانی می کند.
پلاس نشان دهنده ي يك آپدیت کوچک در بازی و VR بر روی پردازنده اسنپ دراگون ۸۵۵ می باشد که بر روی خیلی از تلفن های اندرویدی ۲۰۱۹ یافت می شود.
مخصوصاً که پردازشگرهای هشت هسته ای به جای ۲.۸۴ گیگاهرتز تا ۲.۹ گیگا هرتز پردازش می نمایند در حالی که آدرنو ۶۴۰ آپگرید شده باید تا ۱۵ درصد افزایش سرعت ایجاد کند.
ما تا به حال همچین چیزی ندیدیم که وسط سال کوالکام یک چیپ سطح بالا ارائه بدهد و به این معنی می باشد که تلفن های پرچم دار در نیمه دوم سال با رهبری ایسوس راگ فون ۲ باید مقداری پرفرمنس بهتری داشته باشند نسبت به آن چیزی که تا به حال دیده ایم.

حتی با اینکه به روز معرفی نزدیک میشویم هنوز خیلی درباره ایسوس راگ فون ۲ نمی دانیم، اما میدانیم که نسخه اولی خیلی دوست داشتنی بود بنابراين انتظارات از ايسوس بالا رفته است.
یکی از خصوصیات تایید شده این است که صفحه نمایش گوشی می تواند تا نرخ ۱۲۰ هرتز رفرش داشته باشد -یعنی فوق العاده- روان بودن اسکرول ، روان بودن حرکت تصاویر و یک صفحه نمایشی که لگ نمیزند از خصوصیات اصلی آن می باشد.
علاوه بر این موضوعات انتظاری که از یک گوشی مخصوص بازی می رود:عملكرد استثنايي،صداي بلند،تنوع گزینه های سفارشی سازی و ظرافت بصری و امكانات ديگر می باشد.
ما به محض معرفی ایسوس راگ فون ۲ خبرهای بیشتری را خواهیم داد همانگونه که خبرهای هندست های احتمالی که اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس بر روی آنها قرار داشته باشد را بروزرسانی خواهیم کرد.

منبع: techradar

[تعداد رای:2]

درباره نویسنده

عاطفه مکرمی

دیدگاهتان را بنویسید